35e Integrade, wat een geweldige sportdag!!
zaterdag 4 januari 2020 was er de Integrade in sporthal De Brink alweer voor de 35e keer een geweldige dag.
Een mooie dag voor onze Klupleden waar allang naar uitgekeken werd, de vrijwilligers én alle sportverenigingen met hun vrijwilligers.
De dag werd geopend met muziek door de Scoutingband uit Huisen. Daarna was het woord aan onze voorzitter Ineke van Cuijk en wethouder Wijnte Hol van de gemeente Over-Betuwe. Hierna werd het startsein gegeven om met deze sportieve en gezellige dag te beginnen. Er waren maar liefst zeventien spellen waar alle teams langsgingen.
Tussendoor was er even een pauze voor een glas limonade en rond de middag een heerlijke lunch met een kop erwtensoep voor alle aanwezigen én muziek van de Bevelanders, met polonaise en dans. Kort vóór de lunch en voor het einde van deze dag werd er een muziekquiz gehouden die ook meetelde in de puntentelling voor alle teams.
Zo rond vier uur in de middag was er de prijsuitreiking. Voor de teams die eerste, tweede en derde waren geworden was er voor álle deelnemers een mooie beker die uitgereikt werd door wethouder Theo Janssen van de gemeente Lingewaard. Alle leden van de andere teams kregen allemaal een medaille als herinnering aan deze sportieve dag.
Er was ook veel publiek op de tribune, de dag door, erg leuk deze belangstelling.
Iedereen heeft weer volop genoten van deze dag.
Hartelijk dank aan de Integrade commisie voor de geweldige organisatie. Ook veel dank aan álle vrijwilligers van de sportverenigingen en de vrijwilligers van 'onze Klup.'
Bekijk hier alle foto's.